Parasızlık hayatını kurtardı

  • Ana Sayfa
  • Parasızlık hayatını kurtardı
Parasızlık hayatını kurtardı
Arkadaşlarıyla o geziye gitmeyi çok istiyordu. Ancak yeterli para denkleşmedi. Şimdi hayatta ve içi karmakarışık..Abone ol

Aksaray'da meydana gelen trafik kazası sonrası, geziye parasını denkleştiremediği için katılamayan bir öğrenci, okulunu ziyeret ederek kaza ha prefabrik evler kkında bilgi aldı.

Babası İdris Karadağ'ın gezi parasını denkleştirememesi nedeniyle geziye katılamayan Kadircan Karadağ, babasıyla birlikte okula gelerek arkadaşlarının durumu hakkında bilgi aldı. Geziye gidemediği için üzülen minik Kadircan, olayın ardından ise buruk bir sevinç yaşadı.

Arkadaşlarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Kadircan, 33 kişinin öldüğü kazada otobüste yer almamanın da buruk sevincini yaşadı.

Kadircan'ın babası İdris Karadağ, oğlunu geziye gönderemediğinden dolayı burukluk yaşadığını ancak kaza sonrası oğlunun o otobüste yer almamasına sevindiğini söylereyerek, "Ne yazık ki oğlum gibi çok sayıda okul öğrencisi hayatını kaybetti. Benim oğlum gidemediği için biraz üzülmüştüm. Ama şimdi onun hayatta kalması daha önemli. Üzüntümüz çok büyük" dedi.Kategori : GÜNCEL